Iskolánkról

Iskolánk 2001-ben alakult, zene- és táncoktatásra specializálódott közoktatási intézmény. Az alapítás évében 80 tanulóval és 5 tanárral kezdtük meg az oktatást. A 2019/2020-as tanévben a tanulólétszámunk 561 fő.

Az iskola létrehozásával kiemelten fontos szolgálatot kívánunk felvállalni:

– A művészetek, semmihez nem fogható embernevelő szerepe fontos az országnak, helyi közösségeknek, a szülőknek, a gyerekeknek.

– Az ilyen iskolák nem csak azokat a gyerekeket alakítják, akik az órákat látogatják, hanem a teljes környezetükre hatással vannak. Felemelkedni, sikereket elérni csak kiművelt emberfővel lehet.

Művészetek nélkül – hittel valljuk – az ifjúságot nevelni nem érdemes. Mindannyian gazdagabbá válunk általa. Tanulók az ismeretekkel, a művészetek által adott örömmel, tanárok a közös élmény során tanítványaik által nyújtott eredményeikkel. A szülők azzal a semmi mással nem pótolható érzéssel, hogy gyermekük személyisége kiteljesedik az alkotás által.

Reméljük, honlapunkon megtalál minden fontos információt. Amennyiben mégis kérdése lenne, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot megadott elérhetőségünk valamelyikén.

Jó böngészést!

Tetszik iskolánk oldala?